XZCC12MDM50B
CE Item #:
SQD XZCC12MDM50B
Ea
Ea (1 Ea = 1 Ea)
Add To Cart
Be the first to review this item.
Facebook
Twitter
Google+
Pinterest
Email
Print
Price & Availability
Your Price:
Special Order
Request Lead Time
Specifications
Reviews
Customers Purchased
Item #:
SQD XZCC12MDM50B
Weight:
N/A
Spec Sheet:
Download
ARRA:
C
BAA:
C
Returnable:
Y
Write a review
No reviews yet for this item.
CONN CA STYL 50A 3PH 480V T/L
Add To Cart
View
PLUG CA STYL 50A 3PH 480V T/L
View
STR BLD PLUG 3W 15A 125V Nema 5-15P [10]
TOGGLE DPST ON-OFF 16/8 AMP
SENSOR CONNECTOR 150V 3AMP +OPTIONS